Klaryfikująca wirówka talerzowa Alfa Laval model BTPX 205SGD-34CDP-50
ALFA LAVAL BTPX 205SGD-34CDP-50
Condition
Used
Location
Newton Aycliffe United Kingdom
more Images
Price & Location
Location:
Newton Aycliffe DL5 6EQ, Zjednoczone Królestwo United Kingdom
A211-95760
Reference number:
L1228-01
Update:
Description
Używana klaryfikująca wirówka talerzowa produkcji Alfa Laval model BTPX 205SGD-34CDP-50 wykonana ze stali kwasoodpornej. Całość zamontowana jest na podstawie razem z systemem sterylizacji parą. Wirówka napędzana jest silnikiem elektrycznym o mocy 6,5 kW, 415 V, 2900 obr./min, 3 fazy, 50 Hz. Maksymalne obroty bąka wynoszą 9650 obr./min. Na wyposażeniu jest panel sterowania i narzędzia.