Festo DNC-63-600-PPV-A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatikzylinder Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Machine data
Machine type:
Pneumatikzylinder
Manufacturer:
Festo
Model:
DNC-63-600-PPV-A
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germany
A136-58953
Reference number:
31715
Update:
Description
-Manufacturer: Festo, standard cylinder type DNC-63-410-PPV-A
-Stroke: 410mm
-Piston: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 20 mm / M16 x 1.5