Tsugami HS20M-5AX
Year of construction
2014
Condition
Used (fully functional)
Location
Kaunas Lithuania
CNC turning and milling center Tsugami HS20M-5AX
more Images
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Machine data
Machine type:
CNC turning and milling center
Manufacturer:
Tsugami
Model:
HS20M-5AX
Machine number:
17004A
Year of construction:
2014
Condition:
excellent (used)
Functionality:
fully functional
Price & Location
Location:
Palemono st. 2A, 52191 Kaunas, LT Lithuania
Call
Technical details
Bar diameter (max.):
20 mm