Festo DC-35-400-PPV
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinder Festo DC-35-400-PPV
more Images
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinder
Manufacturer:
Festo
Model:
DC-35-400-PPV
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
A343-5487
Reference number:
18794
Update:
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
Godpfxedk I T Uj Almebl
-Manufacturer: Festo
-Type: DC-35-400-PPV
-Piston: Ø 35 mm
-Stroke: 400 mm
-Pressure: max. 12 bar